قوانین و مقررات

بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین و مقررات سایت انتشارات:

۱- ارسال سفارشات تهران که گزینه پیک را برای ارسال انتخاب کرده باشند، در ساعت ۱۶ الی ۱۹ روزهای زوج انجام خواهد شد؛

هزینه پیک در شهر تهران طبق تعرفه اعلام شده در بخش قوانین و مقررات سایت انتشارات، در هنگام تحویل سفارش توسط خریدار پرداخت می‌گردد.

در صورتی که لازم باشد سفارشی با فوریت بیشتری ارسال شود لازم است ضمن تماس با واحد عرضه به شماره ۰۲۱۸۸۳۹۰۵۷۰ درخواست فوریت داده شود.

۲- در مورد سفارشات شهرستان‌ها که به دلیل بالا بودن حجم سفارش، گزینه باربری انتخاب شده باشد، تحویل به باربری در همان روز سفارش و در ساعت ۱۶ الی ۱۹ انجام خواهد شد.

۳- هزینه پست طبق تعرفه اعلام شده توسط اداره پست محاسبه و به همراه وجه سفارش توسط خریدار پرداخت می‌شود.

 

نکات مهم:

  • ممکن است در زمانی که چند جلد از یک کتاب روی سایت سفارش داده می‌شود، پس از ثبت سفارش، به دلیل اتمام موجودی نیاز به تجدید چاپ کتاب و افزایش قیمت احتمالی به دلیل تجدید چاپ باشد و در این صورت ضمن هماهنگی با سفارش دهنده و تائید وی هماهنگی ارسال انجام خواهد شد.
  • کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد. در صورت صحت اطلاعات مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره پست بوده و کلیه بسته‌های پستی مشمول قوانین بیمه کالا می‌باشند.
  • در موارد خاصی که به دلایل موجود نبودن کتاب‌های سفارش داده شده و یا لغو سفارش، نیاز به عودت وجه به حساب مشتری باشد، استرداد وجه در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

 

لیست تعرفه هزینه ارسال با پیک موتوری در تهران