"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | آموزش مفاهیم سوره علق به دانش آموزان دبستان

آموزش مفاهیم سوره علق به دانش آموزان دبستان

قطع کتاب: وزیری

نویسنده: مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام

انتشارات: قرآن و اهل و بیت نبوت علیهم السلام

 

 

این کتاب به صورت نسخه الکترونیک عرضه شده است.

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

محصولات مرتبط

توضیحات

مجموعه کتاب‌های «سوره‌ها و دبستان» با هدف شکوفایی توان خیرگزینی در دانش‌آموزان دبستانی به وسیله آموزش مفاهیم سوره‌های جز سی قرآن کریم با هدف نگاشته شده است. توان خیرگزینی هدف و غایت رشد انسان در هفت سال دوم زندگی انسان است. در تدوین محتوای این کتاب‌ها، سطح درک دانش‌آموزان و اقتضائات سنی آنها از پایه اول تا ششم در نظر گرفته شده است. مخاطبین کتاب، معلمین گرامی و افرادی هستند که آموزش قرآن و تربیت صحیح کودکان، مسئله آنهاست.
در این کتاب‌ها ضمن توضیح مختصر سوره برای مخاطب بزرگسال، چگونگی آموزش مفاهیم سوره در هریک از پایه‌های اول تا ششم ابتدایی در فصل جداگانه‌ای بیان شده و بازی‌ها و فعالیت‌هایی متناسب با هدف تربیتی سوره برای انتقال آن هدف به دانش‌آموزان ارائه گردیده است. در فصل مربوط به هر پایه، پیشنهادهایی برای ارزیابی نیز مطرح شده است.
نسخه‌های الکترونیک این کتاب‌ها از سوره مبارکه فلق تا سوره مبارکه نبأ، نسخه‌های ویرایش اول هستند؛ ویرایش‌های بعدی در حال انجام است که به مرور در اختیار مخاطبین گرامی قرار خواهد گرفت. برای دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما در ارتباط با کتاب‌های فهم قرآن لطفا در پیام رسان‌های بله، ایتا، روبیکا و واتس آپ به شناسه زیر پیام دهید.
۹۸۹۰۱۲۵۲۲۹۱۶