"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | آموزش مفاهیم سوره مبارکه حمد به دانش آموزان دبستان
حراج!

آموزش مفاهیم سوره مبارکه حمد به دانش آموزان دبستان

ریال 1,030,000 ریال 930,000

قطع کتاب: وزیری

نویسنده: مدرسه دانشجویی تزکیه و تعلیم

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

محصولات مرتبط

توضیحات

کد شابک: ۶-۳۴-۷۲-۸۸-۶۲۲-۹۷۸

نویسنده: مدرسه دانشجویی تزکیه و تعلیم

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

مجموعه کتاب‌ های «سوره‌ ها و دبستان» با هدف آموزش مفاهیم سوره‌ های جزء سی قرآن کریم به دانش آموزان دبستانی نگاشته شده است. در تدوین محتوای این کتاب‌ ها، سطح درک دانش آموزان و اقتضائات سنی آن ها از پایه اول تا ششم در نظر گرفته شده است تا مفاهیم سوره ها در زندگی فرزندانمان جاری شود و باعث تربیت معنوی و اجتماعی و رشد آنان گردد. مخاطبین کتاب، معلمین گرامی و افرادی هستند که آموزش قرآن و تربیت صحیح کودکان مساله آنهاست.
در این کتاب‌ ها ضمن توضیح مختصر سوره برای مخاطب بزرگسال، چگونگی آموزش مفاهیم سوره در هر یک از پایه‌ های اول تا ششم ابتدایی بیان شده و بازی‌ ها، فعالیت‌ ها و محتواهایی متناسب با هدف تربیتی سوره‌ ها ارائه گردیده است. در هر پایه، پیشنهادهایی برای ارزیابی نیز مطرح شده است.
کتاب «آموزش مفاهیم سوره مبارکه حمد به دانش آموزان دبستان» جلد اول از مجموعه کتاب‌ های «سوره‌ ها و دبستان» است که سعی می‌ کند معلمان و مربیان محترم را با شیوه آموزش مفاهیم این سوره آشنا کند تا دانش آموزان به این واسطه زیبایی‌ ها و خوبی‌ ها را ببینند، در مواجهه با آنها ابراز خوشحالی داشته باشند و بیش از پیش به انجام رفتارهای زیبا تمایل پیدا کنند.

توضیحات تکمیلی

وزن 230 g