"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | خاطرات ما و سوره مبارکه توحید
حراج!

خاطرات ما و سوره مبارکه توحید

ریال 620,000 ریال 560,000

قطع کتاب: رقعی

نویسندگان: سمیه افشار و احمدرضا اخوت

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

 

برای تهیه نسخه الکترونیکی این کتاب از سایت طاقچه به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

محصولات مرتبط

توضیحات

خاطرات ما و سوره ها حکایت دلدادگی به سورهای قرآن است که درصدد است در موقعیت های مختلف زندگی خود را میهمان هر سوره ای کند و از این رهگذر سایرین را نیز به این میهمانی دعوت نماید.
سوره توحید وقتی در زندگی جاری می شود زندگی رنگ خدایی به خود می گیرد. برای این منظور می توان از انس با سوره و تکرار در خواندن و تامل بر مضامین آن اشاره کرد. این سوره که محبوبترین سوره نزد امیرالمونین علیه السلام بوده، معروف به سوره اخلاص نیز هست زیرا بنده به واسطه توجه به حقایق آن خالص می شود و از سرک رهایی پیدا می کند.
این کتاب ها برای سنین ۱۸ سال به بالا نوشته شده است و می تواند با نظارت و همکاری این گروه سنی با بیان هنری و آموزشی به کوذکان و نوجوانان انتقال داده شود.

پس از هر یک دویی است و پس از آن یکی دیگر و ادامه می یابد تا یکی مانده به بینهایت. و این قانون شمارش و اعداد است.
اما آن یگانه ای که نتوان پس و پیش برایش متصور شد همان الله احدی است که برای یگانگی اش حجتی محکم تر از ذات احدیتش نیست. همان یکتای بی بدیلی که نه شبیه دارد و نه شریک. بی نیاز مطلقی که تمام عالم نیازمند اویند. و چون نظر بر خویشتن خویش کنی حجت برایت تمام است. خود را دویی یابی که یکی قبل از خودت ایستاده و سه ایی پس از تو و این قانون خلقت است.

 

برای دریافت توضیحات کامل در رابطه با این کتاب، فایل خاطرات ما و سوره توحید- توضیحات کامل را دانلود نمایید.

کد شابک: ۱-۳۸-۸۳۹۰-۶۰۰-۹۷۸

نویسندگان: سمیه افشار و احمدرضا اخوت

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 67 g