"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | سوره ها و دبستان؛ سوره نصر؛ دین و افتخار یاری خدا
حراج!

سوره ها و دبستان؛ سوره نصر؛ دین و افتخار یاری خدا

ریال 1,440,000 ریال 1,300,000

قطع کتاب: وزیری

نویسنده: مدرسه دانشجویی تزکیه و تعلیم

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

 

محصولات مرتبط

توضیحات

مجموعه کتاب‌های «سوره‌ها و دبستان» با هدف آموزش مفاهیم سوره‌های جزء سی قرآن کریم به دانش آموزان دبستانی نگاشته شده است. در تدوین محتوای این کتاب‌ها، سطح درک دانش آموزان و اقتضائات سنی آنها از پایه اول تا ششم در نظر گرفته شده است تا مفاهیم سوره‌ها در زندگی فرزندانمان جاری شود و باعث تربیت معنوی و اجتماعی و رشد آنان گردد. مخاطبین کتاب، معلمین گرامی و افرادی هستند که آموزش قرآن و تربیت صحیح کودکان، مسئله آنهاست.

در این کتاب‌ها ضمن توضیح مختصر سوره برای مخاطب بزرگسال، چگونگی آموزش مفاهیم سوره در هر یک از پایه‌های اول تا ششم ابتدایی در فصل جداگانه‌ای بیان شده و بازی‌ها و فعالیت‌هایی متناسب با هدف تربیتی سوره برای انتقال آن هدف به دانش آموزان ارائه گردیده است. در فصل مربوط به هر پایه، پیشنهادهایی برای ارزیابی نیز مطرح شده است.

کتاب دین و افتخار یاری، ششمین جلد از مجموعه کتاب‌های سوره‌ها و دبستان است که سعی می‌کند معلمان و مربیان محترم را با شیوه آموزش مفاهیم سوره مبارکه نصر به دانش آموزان دبستانی آشنا کند.

 

برای دریافت توضیحات کامل پیرامون این کتاب، فایل را دانلود دین و افتخار یاری خدا- توضیحات کامل نمایید.

کد شابک: ۷-۱۱-۷۲۸۸-۶۲۲-۹۷۸

نویسنده: مدرسه دانشجویی تزکیه و تعلیم

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 331 g