"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | مهارت‌هایی برای شانزده ساله بودن – پایه دهم

مهارت‌هایی برای شانزده ساله بودن – پایه دهم

ریال 360,000

فطع کتاب: وزیری

نویسنده: مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت طاقچه به اینجا مراجعه نمایید.

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

محصولات مرتبط

توضیحات

کتاب مهارت‌هایی برای شانزده ساله بودن از مجموعه کتب فهم قرآن در دبیرستان می‌باشد.

حالا دیگر این نوجوان برای خودش برو بیایی دارد؛ با انسان‌های زیادی ارتباط دارد، بر روی انسان‌های دیگر اثر می‌گذارد، روی او حساب می‌کنند و البته برخورد زیبا و محسنانه او با دیگران، خیلی‌ها را علاقمند به خوبی‌ها کرده است. ۱۶ سالگی سن زندگی کردن با مردم است. یک نوجوان ۱۶ ساله جایگاه خودش و دیگران را به خوبی درک کرده و انجام دان وظایفش در قبال دیگران برای او مهم می‌شود، چون او خودش را قبل از هر چیز، بنده خدا می‌داند. انتظارات خود را از دیگران اصلاح کرده و البته با توقعات آنها بهترین برخورد را دارد. در قبال برخورد دیگران، چه پسندیده باشد و چه ناپسند،همواره بهترین برخورد را از خودش بروز داده و همواره این توانمندی را در خود ارتقا می‌دهد.

۱۶ سالگی سن اندیشه‌های زیباست، سنی که در مواجهه با افکار و رفتارهای دیگران، با اندیشه‌های پاک و فکرهای مثبت، زیباترین برخوردها و سازنده‌ترین رفتارها را از خود بروز داده و در مسیر بندگی خداوند به استحکام و استقامت می‌رسد.

برای دریافت توضیحات کامل پیرامون این کتاب، فایل مهارت‌هایی برای شانزده ساله بودن- توضیحات کامل را دانلود نمایید.

نویسنده: مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 176 g