"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | مهارت‌هایی برای هجده ساله بودن- پایه دوازدهم
حراج!

مهارت‌هایی برای هجده ساله بودن- پایه دوازدهم

ریال 360,000 ریال 320,000

قطع کتاب: وزیری

نویسنده: مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت طاقچه به اینجا مراجعه نمایید.

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

محصولات مرتبط

توضیحات

کتاب مهارت‌هایی برای هجده ساله بودن از مجموعه کتب فهم قرآن در دبیرستان می‌باشد.

۱۸ سالگی آغاز با شکوه دوره جوانی است، چالاکی‌ها و پویایی‌های یک جوان سرزنده و با نشاط که برای اصلاح و بهتر کردن جامعه خود، کمر همت بسته است. ۱۸ سالگی سن استفاده از فرصت‌هاست، موقعیت‌هایی که کوتاه و گذرا هستند ولی با هنرمندی او خیر و برکتی همیشگی پیدا می‌کنند.

یک جوان ۱۸ ساله: عاقبت‌گراست و برای داشتن عاقبت نیکو، کارهای خوب ماندگار را با مراجعه به عقل و وحی شناخته و نسبت به انجام دادن آن اهتمام دارد. کارهای خوبش را با تمام خوبی‌ها هماهنگ کرده و فرصت انجام دادن بدی‌ها را تنگ‌تر و محدودتر می‌کند. کارهای خوب را به صورت جمعی انجام داده و دیگران را در انجام دادن این کارها مشارکت می‌دهد. برای انجام دادن خوبی‌ها و جریان سازی آن در جامعه، جمع درست می‌کند و نسبت به جمع‌سازی در راستای اصلاح جامعه اهتمام دارد.

کتاب حاضر با بهره‌گیری از سوره ملک، به تبیین مهارت‌های ۱۸ سالگی می‌پردازد و برای آن مهارت‌ها و تمرین‌های عملی و جمعی پیشنهاد می‌دهد.

برای دریافت توضیحات کامل پیرامون این کتاب، فایل مهارت‌هایی برای هجده سالگی- توضیحات کامل را دانلود نمایید.

نویسنده: مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 165 g