"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | مهارت‌هایی برای هفده ساله بودن- پایه یازدهم
حراج!

مهارت‌هایی برای هفده ساله بودن- پایه یازدهم

ریال 360,000 ریال 320,000

قطع کتاب: وزیری

نویسنده: مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت طاقچه به اینجا مراجعه نمایید.

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

محصولات مرتبط

توضیحات

کتاب مهارت‌هایی برای هفده ساله بودن از مجموعه کتب فهم قرآن در دبیرستان می‌باشد.

۱۷ ساله که می‌شوید دیگر زندگی‌تان، اهدافتان و برنامه‌هایتان به خودتان محدود نمی‌شود، بلکه این حقیقت بزرگ را درمی‌یابید که کمال و سعادت و زیبایی تنها در خوب شدن شما نیست، بلکه باید مجموعه‌ای از انسان‌ها خوب شوند و البته شما در این زمینه مسئول هستید. ۱۷ سالگی سنی است که خوبی را فقط برای خودتان نمی‌خواهید، شما خوب شدن را به وسعت یک محله، یک شهر و یا حتی به وسعت یک جهان می‌خواهید و برای آن سخت تلاش می‌کنید. ۱۷ سالگی سن بزرگ‌شدن، اندیشه‌های عمیق، آرمان‌های بلند و زندگی مسئولانه نسبت به دیگران است. انسان ۱۷ ساله نمی‌تواند نسبت به غفلت جامعه خود از آنچه موجب سعادتش ‌می‌شود بی تفاوت باشد، پس در مقام هشدار دهنده‌ای اجتماعی در عرصه‌های مختلف ایفای نقش می‌نماید، تا روح حیات و پویایی را در جامعه خود جاری کند. سوره مبارکه یس حکایت این انسان‌های بیدار و بیدار کننده است، قلب تپنده و حیات بخش قرآن که خواندن و تدبر نمودن در آیات آن را به شما که ۱۷ ساله هستید توصیه می‌کنم.

برای دریافت توضیحات کامل پیرامون این کتاب، فایل مهارت‌هایی برای هفده سالگی- توضیحات کامل را دانلود نمایید.

نویسنده: مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 174 g