"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | ازدواج چرا؟: آشنایی با مهمترین اصول خودشناسی و خودشکوفایی در ازدواج
حراج!

ازدواج چرا؟: آشنایی با مهمترین اصول خودشناسی و خودشکوفایی در ازدواج

ریال 270,000 ریال 240,000

قطع کتاب: وزیری

نویسنده: محمدجعفر غفرانی

گردآورنده: یاسر رضازاده

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب، به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

محصولات مرتبط

توضیحات

شاید هیچ گاه به اندازه امروز ضرورت «تفاهم» جهانی و شوق «همدلی» میان دختران و پسران و نیاز به انس، عشق، محبت و وحدت در زندگی مردم دیده نشده باشد. این رشد و تحول عمومی، روند تکاملی و حکیمانه آفرینش را اثبات می‌کند و پیام‌های فراوانی را برای اندیشمندان دارد.

هر قدر شناخت جوانان از این تحول و شکفتگی زیبا و چالش‌های آن بیشتر شود، همراهی با کاروان عاشقان برایشان روشن‌تر، جذاب‌تر، محرک‌تر، پویاتر و برخورداری ایشان از سلام الهی بیشتر خواهد شد.

بنابراین با استعانت و استمداد از عنایت هدایتگر و شوق انگیز الهی، برآنیم تا: ضرورت ازدواج، هنر عشق ورزیدن و ثمرات همسرداری را، برای شما جوان عزیز مطرح کنیم و چگونگی انجام ازدواج سالم و مراحل، مراسم، مسائل، موانع و انحرافات احتمالی آن را بر مبنای منطق عقل و نورانیت وحی و زیبایی و شفافیت تجربه به تصویر درآوریم؛ ان شاء الله.

برای دریافت توضیحات کامل در رابطه با این کتاب، فایل ازدواج چرا- توضیحات کامل را دانلود نمایید.

 

کد شابک: ۹-۳۲-۸۳۹۰-۶۰۰-۹۷۸

نویسنده: محمدجعفر غفرانی

گردآورنده: یاسر رضازاده

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 256 g
نویسنده :

غفرانی