درباره ما

مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام

به همت جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران از سال ۱۳۸۳ به فعالیت های پژوهشی، آموزشی و اجرایی می پردازد؛ ترویج فرهنگ تدبّر در قرآن، آموزش روش‌های آن و هم‌چنین انجام پژوهش‌های مبتنی بر قرآن و روایات اهل بیت علیهم السلام در حوزه‌های مختلف، اهدافی ایست که این مجمع و کارگروه های تخصصی تشکیل شده، در صدد تحقق آن می باشند؛
تولیدات و آموزش‌های این مجموعه تلاشی در راستای وظیفه دینی و انقلابی است همانطور که رهبر فرزانه انقلاب در بیانات خود، تولید علم مبتنی بر قرآن را تنها راه برون رفت بشر امروز از چالش‌های فرارو دانسته و بر لزوم گسترش فرهنگ تدبّر در قرآن در جامعه بسیار تاکید دارند و همواره قرآن را به عنوان کتاب انقلاب اسلامی معرفی می‌کنند و امید است این تلاش ها مورد رضایت خداوند و امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار گیرد.
این مجمع به توفیق الهی در سال ۱۳۹۲ انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام را تاسیس نمود و تاکنون بیش از ۱۵۰ اثر بنیادی و کاربردی منطبق بر نقشه پژوهشی خود را منتشر نموده است.

برای تهیه حضوری آثار می توانید به آدرس ذیل مراجعه فرمایید و جهت درخواست ارسال کتاب به آدرس مورد نظر، از بخش فروشگاه نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نموده و یا از بخش جستجو، کتابهای مورد نظر خود را انتخاب فرمایید. همچنین در صورت عدم امکان ثبت سفارش اینترنتی می توانید سفارش خود شامل عناوین آثار و تعداد هر یک و آدرس خود را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۹۸۸۴۹ ارسال نمائید و یا با شماره ۸۸۳۹۰۵۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

آدرس انتشارات : تهران بلوار کشاورز خیابان ۱۶ آذر پلاک ۲۵ درب حیاط

کد پستی: ۱۴۱۷۶۳۳۴۶۱

همچنین به منظور شرکت در دوره های رایگان آموزشی این مجموعه ( حضوری و مجازی ) به سایت مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت به آدرس  www.quranetratschool.ir مراجعه فرمایید