قوانین و مقررات

بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین و مقررات سایت انتشارات:

 

۱- بازه زمانی بررسی سفارشات در سایت بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت روزهای کاری می باشد.

۲-سفارش دهندگان در هنگام ثبت سفارش با سه گزینه «پیک»، «پست» و «باربری» مواجه خواهند شد:
گزینه «پیک» ویژه سفارش دهندگان در تهران می باشد.
گزینه «پست» علاوه بر سفارشات شهرستان ها، پیشنهاد می گردد سفارش دهندگان شهر تهران نیز به دلیل بصرفه بودن هزینه پست، این گزینه را انتخاب کنند.
گزینه «باربری» ویژه سفارشات سنگین در حد بسته بندی کارتنی برای سفارش دهندگان شهرستان می باشد.

۳- ارسال سفارشات تهران برای کسانی که گزینه پیک را برای ارسال انتخاب کرده باشند، در روزهای زوج از ساعت ۹ الی ۱۶ انجام خواهد شد.
هزینه پیک در شهر تهران طبق تعرفه اسنپ باکس و بر عهده تحویل‌گیرنده بوده و در هنگام تحویل سفارش توسط وی به مسئول پیک اسنپ پرداخت می‌گردد.

۴- برای کاهش هزینه ارسال سفارشات پستی که در انواع پیشتاز و ویژه قابلیت ارسال دارد بصورت پیشتاز که هزینه کمتری دارد انجام می‌شود و مدت زمان ارسال سفارشات پستی حداکثر یک هفته کاری بعد از ثبت سفارش است؛هزینه پست طبق تعرفه اعلام شده از طرف اداره پست برای پست پیشتاز محاسبه و به همراه وجه سفارش قبل از ارسال، توسط خریدار روی سایت پرداخت می‌شود.

۵- در صورتی که سفارش‌دهنده بخواهد در فوریت بیشتری سفارش خود را دریافت کند، لازم است در تماس با واحد عرضه (شماره ۰۲۱۸۸۳۹۰۵۷۰) موضوع را مطرح کند.

۶- در مورد سفارشات شهرستان‌ها درصورت بالا بودن حجم سفارش بهتر است گزینه باربری انتخاب شود و تحویل به باربری در روزهای زوج در ساعت ۱۴ الی ۱۷ انجام خواهد شد.

۷- کاربران باید هنگام سفارش مد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و در صورت برگشت از طرف اداره پست مستلزم پرداخت مجدد وجه پستی می باشد. (به دلیل انتخابی بودن قسمت استان و نام شهر، لطفاً در انتخاب این دو گزینه دقت شود یا اینکه در بخش آدرس؛ آدرس را بصورت کامل یادداشت گردد)

آدرس خرید حضوری:
تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، بین خیابان فروزانفر و بن بست امین، پلاک ۱۴۳۷ طبقه دوم. مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام

تلفن تماس: ۸۸۳۹۰۵۷۰ ۰۲۱ (۹۸+)
ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۱۶

نکات مهم:
ممکن است در زمانی که چند جلد از یک کتاب روی سایت سفارش داده می‌شود، پس از ثبت سفارش، به دلیل اتمام موجودی نیاز به تجدید چاپ کتاب و افزایش قیمت احتمالی به دلیل تجدید چاپ باشد و در این صورت ضمن هماهنگی با سفارش دهنده و تائید وی هماهنگی ارسال انجام خواهد شد.
کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد. در صورت صحت اطلاعات مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره پست بوده و کلیه بسته‌های پستی مشمول قوانین بیمه کالا می‌باشند.