قوانین و مقررات

۱- تمامی کتب ارائه شده توسط سایت پس از انجام مراتب سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.
۲- کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و سایت کتاب دست دوم توزیع نمی کند.
۳- همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.
نکته: سایت قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.
۴- تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت ۱ تا ۲ روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب سایت مشاوره نمایید.
۵- خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و…) بر عهده تولید کننده محصول است و سایت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
۶- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن سایت می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
۷- سایت قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.
۸- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر سایت می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
۹- کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.
۱۰-استرداد وجه هایی که به دلایل : “موجود نبودن کتاب های ثبت سفارش شده و یا سفارش های لغو شده “در آخر هرماه صورت خواهد گرفت .

۱۱- جدول محاسبه قیمت پیک موتوری مخصوص شهر تهران

 

۱۲- طریقه محاسبه هزینه باربری
الف : هزینه ارسال بسته از مبدا (میدان انقلاب توسط پیک موتوری) تا باربری که در جدول فوق است
ب :   هزینه بین شهری برای هر کارتن (بزرگترین کارتن سیگاری – درحدود ۲۵ کیلوگرم) ۵۰٫۰۰۰ ریال
ج :   درصورت عدم مراجعه مشتری برای دریافت سفارش از انبار باربری هزینه ارسال بار از انبار باربری مقصد تا درب منزل مشتری نیز براساس تعرفه شهرستان مقصد بایستی در نظر گرفته شود.