"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | اصول و مهارت‌های شادکامی مبتنی بر قرآن و روایات
حراج!

اصول و مهارت‌های شادکامی مبتنی بر قرآن و روایات

ریال 1,520,000 ریال 1,370,000

قطع کتاب وزیری

نویسنده: فاطمه فیاض، احمدرضا اخوت

انتشارات: قرآن و اهل بین نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت طاقچه به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

محصولات مرتبط

توضیحات

کتاب حاضر در تلاش است تا با بهره­گیری از کلام وحی و روایات ائمه معصومین علیهم السلام به معنای شادکامی دست یافته مبانی، اصول، راهکارها و مهارت‌های دستیابی به آن را تبیین کند. معنای شادکامی در دو سطح حقیقی و کاذب به «ادراک یا احساس گشایش ناشی از فتح یا پیروزی است که به صورت آشکار (در چهره) یا پنهان (ادراک درونی) تجربه می‌شود و موجب انبساط خاطر می‌گردد»، اطلاق می­شود.

رفع نیازهای سودمندی، ارزشمندی، کرامت، ماندگاری، اصلاح، رعایت حق و اطاعت، موجب شادکامی است. قرآن  کریم و روایات اهل بیت علیهم السلام بهترین مسیر رفع این نیازها و عمق بخشیدن به شادکامی را تبیین نموده‌اند. انواع شادکامی، هر یک انسان را با سطحی از رضایت و شادمانی درونی  روبه رو می­کنند و هریک نشان‌دهنده سطحی از ایمان به خداوند متعال هستند. در این کتاب سعی بر این بوده است تا مهارت‌های دستیابی به انواع شادکامی همراه با مثال­ها و تمرین­های متعدد برای خوانندگان محترم ارائه شود.

 

برای دریافت توضیحات کامل در رابطه با این کتاب، فایل شادکامی- توضیحات کامل را دانلود نمایید.

 

کد شابک: ۷-۷۲-۶۱۸۳-۶۲۲-۹۷۸

نویسنده: فاطمه فیاض، احمدرضا اخوت

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 355 g