"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | بررسی تدبری سوره‌های قرآن؛ سوره مبارکه یس

بررسی تدبری سوره‌های قرآن؛ سوره مبارکه یس

قطع کتاب: رحلی

سخنرانی احمدرضا اخوت

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای تهیه نسخه الکترونیک این کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

جهت سفارش نسخه چاپی  درخواستتان را در فرم انتهای صفحه ثبت نمایید.

دسته:

توضیحات

سوره‌های قرآن هر یک بابی از علم، قرب و معرفت به سوی انسان باز نموده و هر یک مراتبی از حیات معنوی و بهشتی ویژه و مختص به خود را نصیب انسان می‌گرداند. هر سوره دریچه‌ای به سوی مرتبه و معنویتی است که بدون آن سوره امکان دستیابی به آن برای فرد میسر نیست.
خداوند را شاکریم که بهره‌مندی از این سوره‌ها را نصیبمان گرداند و امکان گسترش مفاهیم آن را میسر نمود. سوره مبارکه یس، از مجموعه کتب بررسی تدبری سوره‌های قرآن حاصل پیاده‌سازی و تدوین، مباحث این سوره، در جلسات جمع خانواده‌ها در سال ۹۸ می‌باشد.
از رهگذر آنکه این جلسات به سمت کاربرد و عمل سوق یافت حلاوت و شیرینی آن بر کام شرکت‌کنندگان عزیز نشست و انگیزه‌ای برای پیاده کردن جلسات و تدوین آنها به شکل کتاب حاضر حاضر گردید. این کتاب در طی دروسی به بررسی سوره مبارکه یس از زوایا و منظرهای مختلف پرداخته و در انتهای هر درس تمرین‌هایی برای انس بیشتر با معارف و آموزه‌های سوره ارائه شود.
به امید اینکه خداوند مواهب سوره‌های قرآن به ویژه سوره مبارکه یس که قلب قرآن و سوره خاص رسول الله صلی الله علیه و آله است به ما و همه مردم جهان روزی نماید.

 

جهت سفارش نسخه چاپی کتاب، درخواستتان را در فرم زیر ثبت نمایید.

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]