"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | تدبر در هستی: تدبر در «اسماء»
حراج!

تدبر در هستی: تدبر در «اسماء»

ریال 2,090,000 ریال 1,880,000

قطع کتاب: وزیری

نویسنده: احمدرضا اخوت

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت طاقچه به اینجا مراجعه نمایید.

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

 

محصولات مرتبط

توضیحات

اسماء، اسباب حقیقی اذن یافته از جانب حضرت حق‌اند که هستی به‌واسطه آن‌ها ظهور و تجلی می‌یابد. به همین دلیل علم به اسماء علم به تجلیات ربوبی، علم به حق و حسن جاری در هستی، محل دستیابی به توحید ناب و تحقق عبودیت خالصانه، وسیله و سبب ابتغاء وجه ربوبی و نیز عامل بهره‌مندی از دستاوردهای مادی و معنوی است. خداوند این علم را به‌واسطه انبیا و اولیای خود در اختیار انسان قرار داده است و ایشان خود به عنوان اسماء در هستی عهده‌دار تقرب انسان به خدا هستند. خاستگاه اسم، نیاز مخلوق و رفع نیاز اوست و اسم واسطه‌ای برای ارتباط انسان با «هست» می‌باشد و به همین دلیل با موضوع دعا و سؤال خالصانه بسیار مرتبط است.

تدبر در اسماء عبارتست از: فهم کاربردی از تمامی سببهایی که انسان را به قرب الهی نزدیک میکند.آموزش دعایی برای طلب نیازهای حقیقی است. شیوه ای است که با به کارگیری آن راه های سخت زندگی دنیا تا ملاقات پرودگار به راحتی پیموده میشود. رزقی نیکوست که انسان را از بهیمیت خارج و به مقام بیان و نبأ داخل میکند. علمی است که میتواند مادر همه علمها محسوب شود. تفکری است که عبودیت را برای همیشه و هر لحظه انسان به ارمغان میآورد.

برای دریافت توضیحات کامل در رابطه با این کتاب، فایل تدبر در اسماء- توضیحات کامل را دانلود نمایید.

 

کد شابک: ۳-۷۲-۷۲۱۸-۶۰۰-۹۷۸

نویسنده:  احمدرضا اخوت

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 735 g