"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | حفظ تدبری سوره‌های قرآن مجید؛ سوره مبارکه عنکبوت
حراج!

حفظ تدبری سوره‌های قرآن مجید؛ سوره مبارکه عنکبوت

ریال 1,000,000 ریال 900,000

قطع کتاب: رحلی

نویسندگان: فاطمه بگماز، حسین مختاری، احمدرضا اخوت

انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت طاقچه به اینجا مراجعه نمایید.

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

 

محصولات مرتبط

توضیحات

همه انسان‌ها به طور فطری در زندگی نیازمند حرکت بر مبنای حق می‌باشند. انسان در موقعیت‌های مختلف در صورتی می‌تواند براساس حق عمل نماید که نسبت به آن علم داشته و به دانسته‌های خود رجوع کند.

قرآن مجید آخرین کتاب آسمانی بوده و دربردارنده همه حقایق است. بنابراین فراگیری قرآن و عمل بر مبنای آن می‌تواند پاسخگوی این نیاز فطری در انسان باشد. در این صورت حفظ قرآن عبارتست از حلقه اتصالی که علم انسان در مورد آیات و سوره‌های قرآن را به عمل در موقعیت‌ها متصل می‌کند.

مجموعه کتب حفظ تدبری قرآن کریم تلاشی است در جهت به عمل درآمدن معلومات قرآنی در عرصه زندگی فردی و اجتماعی و این مهم به واسطه انس، تکرار، تمرکز و تدبر در آیات و سوره‌ها میسر شده و در اثر این کثرت و تداوم ذکر است که حفظ قرآن محقق می‌شود.

در این راستا حفظ تدبری سوره مبارکه عنکبوت می‌کوشد تا مخاطب از ذکر و بصیرتی که به برکت این سوره نازل می‌شود، بهره‌مند شده و در برابر فتنه‌هایی که دینداری او را تهدید می‌کند ضدّ ضربه گردد.

 

برای دریافت توضیحات کامل پیرامون این کتاب، فایل سوره مبارکه عنکبوت- توضیحات کامل را دانلود نمایید.

 

کد شابک: ۱-۷۴-۶۱۸۳-۶۲۲-۹۷۸

نویسندگان: فاطمه بگماز، حسین مختاری، احمدرضا اخوت

انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 374 g