"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | حفظ تدبری سوره‌های قرآن کریم؛ سوره مبارکه ص
حراج!

حفظ تدبری سوره‌های قرآن کریم؛ سوره مبارکه ص

ریال 380,000 ریال 270,000

قطغ کتاب: رحلی

نویسندگان: آمنه بگماز، حسین مختاری، مرضیه شیخ

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

محصولات مرتبط

توضیحات

همه انسان‌ها به طور فطری در زندگی نیازمند حرکت بر مبنای حق می‌باشند. انسان در موقعیت‌های مختلف در صورتی می‌تواند براساس حق عمل نماید که نسبت به آن علم داشته و به دانسته‌های خود رجوع کند.

قرآن مجید آخرین کتاب آسمانی بوده و دربردارنده همه حقایق است. بنابراین فراگیری قرآن و عمل بر مبنای آن می‌تواند پاسخگوی این نیاز فطری در انسان باشد. در این صورت حفظ قرآن عبارتست از حلقه اتصالی که علم انسان در مورد آیات و سوره‌های قرآن را به عمل در موقعیت‌ها متصل می‌کند.

مجموعه کتب حفظ تدبری قرآن کریم تلاشی است در جهت به عمل درآمدن معلومات قرآنی در عرصه زندگی فردی و اجتماعی و این مهم به واسطه انس، تکرار، تمرکز و تدبر در آیات و سوره‌ها میسر شده و در اثر این کثرت و تداوم ذکر است که حفظ قرآن محقق می‌شود.

در این راستا کتاب حفظ تدبری سوره مبارکه ص تلاشی است در جهت بهره‌مندی از «جریان ذکرِ قرآن» تا در نتیجه آن، حرکت مخاطب با نظام آفرینش همراستا و در اتصال با حقایق قرار گیرد؛ اتصالی که به برکت آن مخاطب می‌تواند در ابعاد مختلف زندگی خود، کلمه توحید یعنی «لااله الا الله» را ابراز کرده و در خلال زندگی توحیدی، توان‌هایش در نهایت شکوفایی قرار گیرد.

 

برای دریافت توضیحات کامل پیرامون این کتاب، فایل سوره مبارکه ص- توضیحات کامل را دانلود نمایید.

 

کد شابک: ۲-۸۰-۶۱۸۳-۶۲۲-۹۷۸

نویسندگان: آمنه بگماز، حسین مختاری، مرضیه شیخ

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

توضیحات تکمیلی

وزن 380 g