"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | خاطرات ما و سوره مبارکه الرحمن
حراج!

خاطرات ما و سوره مبارکه الرحمن

ریال 400,000 ریال 360,000

قطع کتاب: رقعی

نویسندگان: سمیه افشار؛ احمدرضا اخوت

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای تهیه نسخه الکترونیکی این کتاب از سایت طاقچه به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

محصولات مرتبط

توضیحات

خاطرات ما و سوره ها حکایت دلدادگی به سورهای قرآن است که درصدد است در موقعیت های مختلف زندگی خود را میهمان هر سوره ای کند و از این رهگذر سایرین را نیز به این میهمانی دعوت نماید.
سوره الرحمن عروس قرآن است و زیبایی آن بر هیچ کس پوشیده نیست در آن از امیرالمونین علیه السلام و فاطمه زهرا سلام الله علیها و امام حسن و امام حسین علیهما السلام توصیفاتی شده است و بهشت هایی پر از نعمت و سرور وصف شده است.
این سوره را می توان در مواقعی که نعمت های الهی جلوه می کند به یاد آورد. نعمت هایی که یادآور رحمانیت خداوند است و آگاهی و توجه به آنها ما را قدرشناس می کند و عقل را در ما شکوفا می سازد. توجه به موقعیت های نزول این سوره در زندگی سبب دور شدن ما از تکذیب می شود و سرور سوره را در زندگی ما می کشاند.
این کتاب ها برای سنین ۱۸ سال به بالا نوشته شده است و می تواند با نظارت و همکاری این گروه سنی با بیان هنری و آموزشی به کوذکان و نوجوانان انتقال داده شود.

 

برای دریافت توضیحات کامل در رابطه با این کتاب، فایل خاطرات ما و سوره الرحمن- توضیحات کامل را دانلود نمایید.

 

کد شابک: ۴-۷۹-۸۳۹۰-۶۰۰-۹۷۸

نویسندگان: سمیه افشار؛ احمدرضا اخوت

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم‌السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 93 g