"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | پرچین ۴۹: زندگی به سبک زیارت؛ سوره‌نوشت‌های سوره مبارکه حجرات
حراج!

پرچین ۴۹: زندگی به سبک زیارت؛ سوره‌نوشت‌های سوره مبارکه حجرات

ریال 400,000 ریال 360,000

قطع کتاب: رقعی

نویسندگان: کاظم رجبعلی، فاطمه قنبریان

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

محصولات مرتبط

توضیحات

سوره حجرات را که می خوانی ، خود را در محضر رسولی می یابی که زیارت شدنی است. رسول را می بینی و می شنوی و با او سخن می گویی و این دیدار از عظمت او در چشمت نمی کاهد ، بلکه قدمهایت شوق تبعیت پیدا می کنند و صدایت فرو می افتد تا راه او مشخص باشد و صدایش شنیده شود.
تمام تقوای قلبت خودش را در حجم صدایت می آزماید. سوره را که میخوانی به مدلی از زندگی دست پیدا می کنی که به سبک زیارت است ، همه مومنین برادرت هستند، همه ، همراهان تو در این زیارت هستند و در این همراهی هیچ فاسقی نمی تواند نظام برادری را بر هم بزند.
میان برادرانت اصلاح بین می کنی، به خود جرائت تحقیر کسی را نمی دهی اجازه سوء ظن و تجسس و غیبت برایت تصویری کراهت آمیز دارد،
چون می دانی که رسول خدا (ص) در میان برادری های مومنانه است. سوره حجرات را که میخوانی از گستاخی های ناشی از بی ایمانی فاصله می گیری، به زندگی مومنانه دعوت می شوی وبه بلوغ عاطفی می رسی، احساس میکنی که پای بندیت به دین بیشتر شده است ، حس یادگرفتن از کلام خدا داری و نه هوای باطل یاد دادن به خداوند !!! اسلام آوردن و دینداری ات طلبکارانه نیست ، زیرا می فهمی ، از عمق جان که خداوند دانای به غیبت آسمان ها و زمین است و بصیر با آنچه که انجام می دهی.

 

کد شابک: ۸-۲۲-۷۲۱۸-۶۰۰-۹۷۸

نویسندگان: کاظم رجبعلی؛ فاطمه قنبریان

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 81 g