"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | سحر و روش های مقابله با آن
حراج!

سحر و روش های مقابله با آن

ریال 1,310,000 ریال 1,180,000

قطع کتاب: وزیری

نویسنده: احمدرضا اخوت

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

محصولات مرتبط

توضیحات

باید دانست که سحر از سه جهت اهمیت بسیار دارد، یکی ارتباط این موضوع با موضوع القا و تقابلی که آن را می‌تواند در حیطه جهاد نرم تعریف کرد و دیگری نسبتی که این مقوله می‌تواند به عنوان مانع و آسیب در مراحل رشد داشته باشد و جهت سوم اهمیت موضوع سحر به رابطه‌ای مربوط می‌شود که این موضوع با تعقل دارد؛ چه مفهوم مطلق تعقل و چه آن چیزی که به نام تعقل اجتماعی می‌شناسیم. غفلت از سحر، غفلت از خطرات و دشمنی‌های مرئی و نامرئی بسیاری است که می‌توانند رشد و شکوفایی ما را مختل کنند؛ پس شناخت و مطالعه سحر شرط عقل است.

 

سحر، هر فرآیندی است که با استفاده از ابزارهای مختلف، مانع مشاهده حق در انسان شده و باطل را مبنا و مقصد و آرزوی او قرار می دهد. تمامی هلاکت ها و پلیدی های فردی و اجتماعی که انسان و جامعه را از ساحت تعقل دور کرده و سیر رشدش را متوقف می نماید، ریشه در سحر دارد. کتاب حاضر با ارائه تعریف دقیق از سحر و شناخت نحوه عملکرد و عوارض ناشی از آن، انواع روش های مقابله با سحر را در دو قالب پیشگیری و درمان ارائه می نماید.

 

کد شابک: ۷-۴۹-۸۳۹۰-۶۰۰-۹۷۸

نویسنده: احمدرضا اخوت

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 426 g