"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | کتاب صوتی قابی از چهره های قرآن: روایت قرآن از بانوان

کتاب صوتی قابی از چهره های قرآن: روایت قرآن از بانوان

ریال 150,000

قطع کتاب: رقعی

نویسندگان: کاظم حاجی رجبعلی، قدسیه پایینی

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

برای دریافت نسخه الکترونیکی این کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

در انبار موجود نمی باشد

محصولات مرتبط

توضیحات

قابی از چهره‌های قرآنی، عنوان مجموعه کتاب‌هایی است که در آن به زبان ساده، به موضوع شناخت شخصیت‌ها، با رویکرد تدبری پرداخته است. کتاب حاضر، ۱۱نفر از چهره‌های بانوان در قرآن را با رویکرد یاد شده، در سه مرحله بررسی کرده است؛
این کتاب با محور قرار دادن حدیثی از حضرت رسول که در آن به معارفه و تبیین شخصیت و جایگاه حضرت زهرا از طریق معرفی چهره­ های متعددی از زنان و مردانی که نامشان در قرآن آمده، پرداخته شده؛ بررسی ۱۰ چهره از بانوان قرآن را مورد توجه قرار داده است.
معرفی هر یک از این بانوان در سه مرحله انجام گرفته است: اول. مرور اشارات قرآن کریم درباره آن شخصیت؛ دوم. بررسی آیه یا آیاتی که به استناد حدیث نبوی، به عنوان معرّف آن بانو انتخاب شده اند و سوم. جمع بندی نکات قبل و تبیین نقش آن چهره در ترسیم چهره حضرت فاطمه زهرا. خاتمه کتاب نیز با عنوان «لیله القدر» به ترسیم چهره نورانی فاطمه زهرا با تکیه بر روایت یاد شده نبوی و نیز ادعیه مأثور از ایشان اختصاص پیدا کرده است.

توضیحی درباره مفهوم کتاب صوتی:
کتاب گویا یا کتاب صوتی، کتابی است که با لحن صحیح توسط نویسنده، مترجم و یا گویندگان خوانده شده و بعد از تدوین با صوت و موسیقی متناسب با متن ارائه می گردد و مخاطب راحت تر از روش مطالعه متن می تواند از مطالب کتاب بهره مند شود.

 

نویسندگان: کاظم حاجی رجبعلی، قدسیه پایینی

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 17 g