"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | لحظه‌ای درنگ: مهارت‌های تفکر برای زندگی
حراج!

لحظه‌ای درنگ: مهارت‌های تفکر برای زندگی

ریال 820,000 ریال 740,000

قطع کتاب: وزیری

نویسنده: مریم ادیب

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به  اینجا  مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

 

 

محصولات مرتبط

توضیحات

بارها شنیدهایم: «فکر کن، تفکر خوب است» گفته اند: سعی کن طرز فکر خودت را عوض کنی و برداشتهای بهتری از رویدادهای اطرافت داشته باشی اما کمتر به ما گفتهاند که چگونه تفکر بهتری داشته باشیم. گمان میکنیم از صبح تا شب فکر میکنیم اما به دلیل آنکه تفاوت خیالپردازی، توهم و تکرار خاطرات را با تفکر صحیح و استفاده از عقل نمیدانیم. اسیر هیجانات و برداشتهای غلط از زندگی میشویم. مطالعه مستمر، تدریس و تمرین عملی این مطالب کمک می‌کند تا بر ورودی‌های ذهن و حواس کنترل پیدا کنیم، از اشتباه در برداشت‌ها و تصمیم‌گیری‌ها پیشگیری کنیم، از مهلکه‌های غم و غصه و عصبانیت عبور کنیم، تفکر و تعقل خود را به سطوح بالاتری برسانیم و در بهبود مسائل زندگی یکی پس از دیگری مهارت پیدا کنیم. این کتاب در صدد است تا در راستای تولید علم اسلامی گامی هرچند اندک برداشته، طرحی جدید را در خصوص آموزش مهارت‌های زندگی بر اساس تقویت مهارت‌های تفکر با ملاک‌های عقل و وحی ارائه کند.

کد شابک: ۴-۲۰-۷۲۱۸-۶۰۰-۹۷۸

نویسنده: مریم ادیب

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 169 g