"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | مبانی و روش های جهاد نرم؛ عملیات ابلاغ و القاء از طراحی تا اجرا
حراج!

مبانی و روش های جهاد نرم؛ عملیات ابلاغ و القاء از طراحی تا اجرا

ریال 1,750,000 ریال 1,580,000

قطع کتاب: وزیری

نویسندگان: احمدرضا اخوت، کاظم حاجی رجبعلی

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

محصولات مرتبط

توضیحات

«جهاد نرم» اصطلاحی است که حداقل سه بارِ معنایی را با خود دارد: یکم، قداستی که از اطلاق ارزشی جهاد، فهم می‌شود؛ دوم سعی بلیغ و غایتمند در دو قالب تهاجم و دفاع، و سوم ماهیت القائی و نرم. جهاد نرم تبیین‌کننده یک رویارویی تمام‌عیار است؛ صحنه‌ای کاملاً شبیه یک نبرد متعارف، با دارا بودنِ تمام اجزاء نبرد، که شامل «جغرافیای نبرد»، «مقاصد و اهداف نبرد»، «دشمن»، «رزمنده» و «فرمانده» می‌شود. سلاح‌های جهاد نرم عبارت‌اند از «بیان» با کارکرد آشکارسازی حقیقت، «حکمت» با مسئولیت به بلوغ رساندن افراد و جامعه و تحلیل اشخاص و طیف‌های مردمی، «موعظه حسنه» با نقش بیدارگری و کارکرد عملیاتیِ اولویت شناسی و «جدال احسن» با مسئولیت اثبات حقایق که از لوازم به کارگیری این اسلحه‌ها، شناختِ صحیح و جزئی از موضوع، روش و مخاطب است.

برای دریافت توضیحات کامل پیرامون این کتاب، فایل جهاد نرم – توضیحات کامل را دانلود نمایید.

کد شابک: ۲-۸۶-۸۳۹۰-۶۰۰-۹۷۸

نویسندگان: احمدرضا اخوت، کاظم حاجی رجبعلی

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 482 g