"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | مصطفی؛ خواستنی‌ترین پیام آور برخاستن
حراج!

مصطفی؛ خواستنی‌ترین پیام آور برخاستن

ریال 330,000 ریال 260,000

قطع کتاب: رقعی

نویسنده: کاظم حاجی رجبعلی

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

توضیحات

مصطفی صلی الله علیه و آله، خواستنی ترین پیامبر است  که تمنای او، باعث قیام لله در  بشریت می‌شود. هر جنبه­ای از زندگی او انسان را به ایستادن و برخاستن وا می­دارد. او پیش از تولد و با وعده­ی آمدنش، با ولادت و پاگذاشتن بر زمین در عرصه­ها و مراحل زندگیش،  با مبعوث شدن و جاری کردن کلمات نورانی قرآنش، با صبر در برابر آزارهای دشمنان و مدارای با یارانش، با غلبه یافتن حامیان بر محاصره­ی دشمنانش، با حمایت نشدن از جانب نزدیکان و در مقابل، پذیرفتنی بودنش از سوی دیگران، با تبدیل اراده­های  خواهانش به تشکیل حکومت الهی، با خواستنی بودن حکومت شکوفا بخشش، با فرماندهی و آبدیده ساختن یارانش برای اقامه­ی قسط، با ظرافت­های امت سازی و پاکی اقتدارش،  با برانگیختن­ها و یکپارچه ساختن امت بر محور امامت اهل بیتش علیهم السلام، با ثقلینش و همیشگی ساختن رسالتش، خدا را خواست و به نامِ خدا و  برای خدا و به واسطه­ی یاری خدا، ایستاد و قیام کرد و قیامت می­‌کند.

برای دریافت توضیحات کامل پیرامون این کتاب، فایل مصطفی- توضیحات کامل را دانلود نمایید.

کد شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۸۳-۸۸-۸

نویسنده: کاظم حاجی رجبعلی

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

توضیحات تکمیلی

وزن 300 g