"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | تفکر اجتماعی، تفکر عینی: موانع خوب زیستن با دیگران
حراج!

تفکر اجتماعی، تفکر عینی: موانع خوب زیستن با دیگران

ریال 2,240,000 ریال 2,020,000

قطع کتاب: وزیری

نویسندگان: احمدرضا اخوت، مریم قاسمی

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

محصولات مرتبط

توضیحات

توجه کردن به اسبابی که آرامش، آسودن و لذت بردن از حیات را از میان ما برمی‌دارد و رها شدن از همه محدودیت‌هایی که زندگی ما و دیگران را در تنگناها فرومی‌برد، مسئله‌ای غیرقابل‌چشم‌پوشی است. کتاب پیشرو با تمسک به آیه «کَلاَّ إِنَّ کِتابَ الفُجَّارِ لَفی سِجِّینٍ» و تمرکز اصلی بر سوره‌های مبارکه یونس، مائده، انفال، توبه، مدیر، قلم، محمد صلی الله علیه و آله و فتح به تبیین چالش‌هایی می‌پردازد که زندگی انسان را به پستی گرفتار می‌کنند و با حبس در زندان پستی‌ها، راه بیرون رفتن را بر او می‌بندند. در مقدمه، مبتنی بر سوره مبارکه مططفین، نحوه پرداختن کتاب به این مسئله تشریح می‌شود و در پنج فصل بعدی این چالش‌ها متناظر با پنج محور توضیح داده می‌شوند. فصل اول آسیب‌های خوب زیستن را از منظر باورهای مانع خوب زیستن، فصل دوم موانع دریافت باید و نبایدهای مربوط به خوب زیستن، فصل سوم آسیب‌های رفتاری و گفتاری که خوب زیستن را تهدید می‌کند، فصل چهارم صفات منفی شخصیتی که شاکله انسان را بر خلاف مسیر لطیف فطرت قرار می‌دهند و فصل پنجم موانع عاطفی خوب زیستن را موردبحث قرار می‌دهند. در خاتمه کتاب خطبه‌ای گران‌قدر از امیرالمؤمنین علیه‌السلام زینت دهنده مباحث کتاب و حسن ختام آن شده است.

برای دریافت توضیحات کامل در رابطه با این کتاب، فایل موانع تفکر اجتماعی- توضیحات کامل را دانلود کنید.

 

کد شابک: ۶-۲۶-۷۲۱۸-۶۰۰-۹۷۸

نویسنده: احمدرضا اخوت

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 570 g