"> انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت ع – آثار مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت ع دانشگاه تهران | نگاهی اجمالی به دوره‌های رشد تفکر اجتماعی
حراج!

نگاهی اجمالی به دوره‌های رشد تفکر اجتماعی

ریال 1,020,000 ریال 920,000

قطع کتاب: وزیری

گردآورنده: مریم قاسمی

انتشارات: قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام

 

برای دریافت نسخه الکترونیک این کتاب از سایت پاتوق کتاب به اینجا مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از ویژگی کتاب ارائه شده با توجه به ارائه دهنده آن (طاقچه و پاتوق کتاب) از طریق آیکن کتاب الکترونیک در صفحه نخست سایت کسب اطلاع نمائید.

 

محصولات مرتبط

توضیحات

نگاهی اجمالی به دوره‌های رشد تفکر اجتماعی، خلاصه‌ای از شش دوره رشد تفکر اجتماعی انسان از تولد تا چهل سالگی است. این دوره‌ها که سیر تحول و بلوغ را در انسان نشان می‌دهد به ظرفیت‌هایی که در هر دوره از سنین طبیعی انسان برایش فراهم می‌شود اشاره دارد و به معرفی مجموعه توانمندی‌هایی که در هر دوره لازم است مورد توجه قرار گیرد می‌پردازد. در دوره اول که از تولد تا هفت‌سالگی است مفهوم ولایت و تأدیب برای طفل هویدا می‌شود و در دروه دوم که از هفت تا ۱۴ سالگی است مفهوم ادب و عبودیت برای کودک و نوجوان معلوم می‌شود و در دوره سوم که هفت سال سوم است فرد به بلوغ عقلی نائل می‌شود و در دوره چهارم به بلوغ اجتماعی یا عاطفی دست می‌یابد و در دوره پنجم که مصادف با پذیرش انواع مسئولیت است به بلوغ لبی دست می‌یابد و در دوره ششم فرد توان رهبری اجتماع یا جامعه را می‌یابد.

برای دریافت توضیحات کامل در رابطه با این کتاب، فایل نگاه اجمالی بر دوره‌های رشد تفکر اجتماعی- توضیحات کامل را دانلود نمایید.

 

کد شابک: ۷-۱۶-۷۲۱۸-۶۰۰-۹۷۸

گردآورنده: مریم قاسمی

انتشارات: قرآن و اهل‌بیت نبوت علیهم‌السلام

توضیحات تکمیلی

وزن 324 g