کتاب الکترونیکسه شنبه ۰۵, فروردین ۱۳۹۹

 

۱٫ نرم افزار طاقچه و پاتوق کتاب طرف قرارداد با انتشارات قرآن و اهل بیت ع بوده و بستر استفاده از نسخه الکترونیک را فراهم می‌نمایند. برای مشاهده آثار این انتشارات که توسط هر یک از این دو مجموعه ارائه شده روی تصاویر فوق کلیک کنید؛ ویژگی‌های ارائه در هر کدام از این دو مجموعه قدری متفاوت است که در زیر بیان شده است.

۲٫ برای استفاده از فایل‌های الکترونیک ارائه شده توسط مجموعه طاقچه و پاتوق کتاب، لازم است نرم افزار متناسب با سخت افزار خود (سیستم عامل ویندوز ویا موبایل با نرم‌افزار آندروید یا آیفون) را نصب کرده و بعد از نصب حساب کاربری خاص خود را ایجاد نمایید. برای این منظور از طریق لینک‌های زیر اقدام فرمائید:
طاقچه : https://taaghche.com/download
پاتوق کتاب: https://patogh.mobi/download

۳٫ فایل‌هایی که در مجموعه پاتوق کتاب قرار داده شوند، در صورتی که بصورت PDF و یا Epub بارگذاری شوند در نرم‌افزار آندروید و نسخه ویندوز قابل استفاده خواهند بود.

۴٫ آن دسته فایل‌هایی که در نرم افزار طاقچه بصورت Epub بارگذاری شده‌اند در نسخه وب طاقچه هم قابل استفاده خواهند بود و درصورت بارگذاری بصورت PDF صرفا در نرم‌افزار آندروید قابل استفاده است.

۵٫ برای دریافت توضیحات تکمیلی در خصوص نحوه ایجاد حساب کاربری یا سوالات درخصوص پرداخت و مانند آن، می‌توانید با بخش پشتیبانی این دو مجموعه براساس ارائه‌دهنده آن، ارتباط بگیرید.

پشتیبانی طاقچه:  ۰۲۱۸۸۱۴۹۸۰۸-۰۲۱۸۸۱۴۹۸۱۰

پشتیبانی پاتوق کتاب: ۰۹۱۲۴۲۰۵۶۱۲-۸۸۹۵۴۳۶۷-۰۹۰۲۳۴۷۷۶۶۸

۶٫ علیرغم مشکلات تحریم که مسیر استفاده افراد خارج از کشور از آثار الکترونیک را با مشکلاتی مواجه نموده است، با هماهنگی که با بخش پشتیبانی دو مجموعه فوق انجام شده، ایشان هرگونه همکاری که میسر باشد را برای تسهیل در استفاده این عزیزان خواهند داشت و براساس توضیحاتی که ارائه می‌شود و با تحمل مضاعفی که برای رفع این مشکلات احتمالی لازم است وجود داشته باشد، استفاده از آثار برای همه میسر می‌گردد. سابقه زحمات این دوستان در بخش پشتیبانی و پیام‌های تشکر دوستان در خارج از کشور نشان از موفقیت آنها در نصب برنامه و مراحل پرداخت و استفاده از آثار دارد و در صورتی که بعد از طی مسیر پشتیبانی و راهنمایی‌های دوستان پشتیبان به پاسخ سوال خود نرسیدید لطفا با ارسال پیام به شماره:

۰۰۹۸۹۱۰۲۳۰۹۱۰۹

در پیام رسان واتساپ مشکل خود را مطرح بفرمایید تا پیگیری لازم انجام شود.